H Newrest καλωσορίζει με χαρά την Air Canada και πάλι από σήμερα. Με πτήσεις από το Τορόντο και το Μόντρεαλ, η Air Canada θα πραγματοποιεί καθημερινές πτήσεις καθ’ όλη τη διάρκεια της θερινής περιόδου στην Αθήνα. Το αεροσκάφος, ένα Boeing 767-300 διαθέτει 23 θέσεις Premium και 258 Economy class.
Ευχόμαστε στην Air Canada μια καλή θερινή περίοδο !
![](https://newrest.gr/wp-content/uploads/2024/07/Νέα-Συνεργασίας-μεταξύ-της-Newrest-Hellas-και-της-Openbet-.jpg)
Νέα Συνεργασίας μεταξύ της Newrest Hellas και της Openbet για το κομμάτι της Εταιρικής Σίτισης
Με ιδιαίτερη χαρά, η Newrest Hellas ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με την Openbet, ηγέτιδα δύναμη στον τομέα των ολοκληρωμένων συστημάτων αθλητικού στοιχήματος και